Pohybový seminář pro děti-správné držení těla

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019                                                                 Letak_A5_SPRAVNE DRZENI TELA_TISK

Kroužek bude probíhat ve probíhat:  

Úterý 15.30 děti 6-10 let

Středa 16.00 děti 8-13 let

Pátek 15.30 děti 10-15let

 

VÁŽENÍ RODIČE,

JIŽ SEDÝM ROKEM NABÍZÍME PRO VAŠE DĚTI PRAVIDELNÉ SEMINÁŘE, KDE SE POMOCÍ CVIČENÍ SEZNÁMÍ SE SVÝM POHYBOVÝM APARÁTEM A NAUČÍ SE SPRÁVNÝM ZÁSADÁM PŘI POHYBU, SEZENÍ A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SPORTOVÁNÍ.

TENTO SEMINÁŘ JE PRO VAŠE DĚTI PŘIPRAVEN TAK, ABY SE DOZVĚDĚLY VŠE O POHYBU, ABY SE NAUČILY ROZEZNAT SPRÁVNÉ A ŠPATNÉ POHYBOVÉ STEREOTYPY SAMI NA SOBĚ, NAUČILY SE VNÍMAT PŘETÍŽENÍ VLASTNÍHO TĚLA, KTERÉ PRÁVĚ VEDE K NENAPRAVITELNÝM ŠKODÁM VE STRUKTUŘE POHYBOVÉHO APARÁTU A BOLESTEM. BUDOU CVIČIT S POMŮCKAMI, KTERÉ HARMONICKY ZAPOJUJÍ SVALOVÉ ŘETĚZCE NA CELÉM TĚLE, NAUČÍ SE SPRÁVNĚ DÝCHAT A POCHOPÍ, ŽE ÚSPĚCH JE ZÁVISLÝ NA SPRÁVNÉM DRŽENÍ TĚLA A JEHO VHODNÉM POUŽÍVÁNÍ.

TENTO KROUŽEK JE VHODNÝ PRO DĚTI, U KTERÝCH JSTE ZAZNAMENALI NEPEVNÉ DRŽENÍ TĚLA, DĚLAJÍ JEDNOSTRANNÝ SPORT NEBO POTŘEBUJÍ ZVÝŠIT SVOJI POHYBOVOU AKTIVITU.

NOVĚ MÁME I PROGRAM PRO DĚTI, KTERÉ DĚLAJÍ NĚJAKÝ SPORT,KDE JE OSAHEM: kompenzace přetěžovaných částí těla, strečink, relaxace, získání povědomí o bolesti, námaze a jejich souvislostech s přetěžováním organismu.

DĚTI SE NAUČÍROVNOVÁZE A KOORDINACI TĚLA A UVĚDOMÍ SI, ŽE VŠECHNY TYTO SLOŽKY JSOU ZÁKLADNÍMI KAMENY PRO OPTIMÁLNÍ PROVEDENÍ POHYBU.

S DĚTMI BUDEME PRACOVAT INDIVIDUÁLNĚ, VE SKUPINCE MAXIMÁLNĚ 8 DĚTÍ.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s