Masáž anticelulitidová

Liftingová anticelulitidová masáž je velmi účinná v boji proti celulitidě a na vypnutí pokožky, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Celulitida se projevuje především u žen, a to díky odlišnému uspořádání podkožního vaziva než u mužů (ale i u nich se vyskytuje, především v oblasti břicha a hýždí). Dále souvisí s odpadními látkami v buňkách a mezibuněčných prostorách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem (toto řeší lymfatická masáž). Celulitida se vyskytuje i u velmi štíhlých žen. Tato speciální masáž působí na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimuluje podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus.

Účinky anticelulitidové masáže:

  • příznivý vliv na podkožní metabolismus, po masáži dochází k lepšímu vstřebávání tuků
  • vyhlazování kůže, rozrušování tukových buňek a strií
  • ovliňuje krevní oběh
  • stimuluje podkožní tukové struktury

První výsledky lze rozpoznat již po 3 aplikacích, po první masáži je vidět pozitivní účinek této masáže na pokožku a celulitidu.

Po anticelulitidové masáži doporučujeme OZÓNOVÝ ZÁBAL, který má na kvalitu pokožky pozitivní účinek. Ozon je látka, která výrazně stimuluje všechny buňky lidského organismu. Z jeho mnoha účinků nás zajímá zejména jeho vliv na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s